+38(068) 816 88 66        г. Одесса, вул. Космонавтів 32 9:00 - 18:00 (Пн - Птн) 

Продаж сипучих матеріалів

СИПУЧІ, БУДІВЕЛЬНІ МАТЕРІАЛИ


Гранітний відсів

Щебінь фракції 5-20 мм
680 грн / т.

+38 (093) 159 53 01

Будівельний пісок

Вознесенський пісок – митий крупнозернистий
600 грн/ т.

Біляївський пісок – сіяний
320 грн/ т.

+38 (093) 159 53 01

Бетон дроблений

Бетон дроблений – фракція 0 – 40  
400 грн/ т.

Бетон дроблений – фракція 10 – 40  
450 грн/ т.

+38 (093) 159 53 01

Доставка

Ціни на сайті зазначені без урахування вартості доставки.

Доставка оплачується додатково

Доставка по Одесі та області по домовленності​

Залишились питання? Дзвоніть – допоможемо!

Для замовлення контейнера вкажіть контакти у спеціальній формі на сайті, після чого менеджери зв’яжуться з замовником на протязі 10-15 хвилин чи подзвоніть по номеру:

+38(068) 816 88 66

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК

Заказ обратного звонка ( формат 050 1234567)

Ми даємо 100% гарантію на дотримання термінів подачі техніки і юридичну чистоту закриваючих документів.

Гранітне відсівання в Одесі виробляється шляхом дроблення гранітної породи, або утворюється як побічний продукт при виробництві гранітного щебеню. Можна сказати, що відсів в Одесі купити це найдрібніша фракція щебеню, а саме 0-5 мм. Цей будівельний матеріал широко застосовується при виробництві ЗБВ, архітектурних виробів, тротуарної плитки, бордюрного каменю, а також як основний засіб боротьби з зледенінням на вулицях та магістралях.

Будівельний пісок в Одесі, як і щебінь, є найпопулярнішим сипучим нерудним матеріалом, який використовується практично при будь-яких будівельних роботах. Пісок для будівельних робіт застосовується в інженерних спорудах як септик, дренаж, використовується для приготування бетону, цементних сумішей та розчинів, а також для проведення оздоблювальних робіт. В силу своєї можливості пропускати воду та затримувати небажані частинки, кварцовий пісок використовується у фільтрах та системах водоочищення.

Будівельний пісок ділиться:

за походженням: на річковий та кар’єрний;

Річковий пісок в Одесі — це природний матеріал, який видобувається з дна рік. Пісок має високий ступінь очищення та практично вільний від сторонніх включень, глинистих домішок, органіки, що робить його універсальним будівельним матеріалом.

Пісок кар’єрний в Одесі це дрібна суміш зерен різних мінералів розміром від 0,15 до 3,5 мм, утворена при руйнуванні твердих гірських порід. Видобувається будівельний кар’єрний пісок відкритим способом у кар’єрах. Як правило, кар’єрний будівельний пісок по модулю крупності зазвичай дрібнозернистий (1,0-1,5), з коефіцієнтом фільтрації до 3-х метрів і більш високим вмістом пилуватих (алевритових) та глинистих частинок порівняно з намивним піском.

по виду обробки: сіяний та митий;

Намивний або митий пісок – це пісок промитий великою кількістю води, з миття або намивання піску вимивається глина і пилоподібні частинки. У намивному піску залишаються лише середні та великі фракції (в середньому 1,5 мм). Застосовують намивний пісок для штукатурки та інших робіт, де небажана присутність глини, а також при виготовленні бетонних виробів та приготуванні цементних сумішей.

Сіяний пісок в Одесі — це просіяний кар’єрний пісок, очищений від каменів, шматків глини та великих фракцій. Застосовується сіяний пісок при виробництві асфальтобетону, бетонних виробів, а також при інших роботах, де бажано відсутність глини та великого каміння.

Кварцовий формувальний пісок – пісок молочного кольору з високим вмістом кварцу, що видобувається в кар’єрах. Використовується для виробництва листового шибки, лабораторного, медичного та парфумерного скла, скловолокна для електроніки, електроосвітлювального скла, селікатів натрію, прокату склоблоків, консервної тари та пляшок з знебарвленого скла, автомобільного скла, вітрин. Сійяний пісок купити в Одесі. Також кварцовий пісок застосовується у лакофарбовому виробництві заводського лиття, виготовлення порцеляни, фаянсу, кераміки, шпаклівок та клею. Є основним складовим матеріалом для приготування форм та стрижнів з такими сполучними матеріалами, як бетоніт, синтетична смола, рідке скло, цемент та інші. Використовуються, в основному, для виробництва великого, середнього, дрібного сталевого та чавунного, а також кольорового лиття та ін. Пісок на штукатурку купити у Одесі.

Також існує ще так званий котлованний пісок або піскогрунт, який деякі не дуже чесні продавці видають за кар’єрний. Цей тип піску видобувається при копанні котлованів і характеризується високим вмістом вкладень у вигляді суглинку, родючого ґрунту, каміння і навіть будівельного сміття. Але цей будівельний матеріал має досить широке застосування при відсипанні доріг, планування і вирівнювання ділянок.

Будівельні кар’єрні піски в Одесі використовується в дорожньому та житловому будівництві для зворотного засипання. Низька вартість кар’єрного піску визначає його широке застосування в роботах нульового циклу, при зведенні доріг та ін.