+38(068) 816 88 66        г. Одесса, вул. Космонавтів 32 9:00 - 18:00 (Пн - Птн) 

Оренда екскаватора TEREX 860

Оренда екскаватора 

+38(093) 537 04 37 — прийом заявок


Виконання всіх видів земляних робіт::​

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК

Заказ обратного звонка ( формат 050 1234567)

Загальна інформація

Висока популярність машини обумовлена ​​такими її якостями, як продуктивність, універсальність, ефективність та впровадження сучасних технологій виробництва. Також детально було опрацьовано робочий орган екскаватора-навантажувача Terex 860. Техніка англійського виробництва являє собою колісну машину з повним приводом, яка найбільш ефективно застосовується в будівельних і дорожньо-ремонтних роботах, газової, енергетичної та аварійно-рятувальної діяльності, і закуповується компаніями, які здають техніку в оренду. Така тенденція простежується протягом останніх дванадцяти років.

Особливості та переваги
Серед продуктів компанії найбільшою популярністю користується саме модель 860. Її характеризують як сучасну, продуктивну і універсальну машину з добре опрацьованим екскаваторним обладнанням. Працювати вона здатна в будь-яких погодних умовах, для неї не стануть перешкодою висока або низька температура, атмосферні опади і т.п. Силова установка відрізняється економічністю і тривалим терміном експлуатації. Таким чином, екскаватор-навантажувач Терекс 860 можна використовувати в будь-якому регіоні і при будь-якому кліматі.

До основних переваг спецтехніки відносяться::

  • висока якість деталей і збірки;
  • велика кількість функцій, що входять в базову збірку;
  • встановлена ​​система швидкої заміни робочих органів;
  • настройка положення робочих органів в просторі;
  • Установка підсвічування номерного знака машини;
  • наявність спецсигналу.

Серед особливостей навантажувача варто відзначити високу транспортну швидкість – 41 км / год, що скорочує тимчасові витрати на транспортування, яка може проводитися безпосередньо по дорогах загального користування. Цим зумовлена ​​наявність Спецсигнал в базовій комплектації – проблискового маячка. Перегін техніки з місця стоянки на робочу площадку і назад здійснюється протягом однієї робочої зміни. А за рахунок удосконаленої паливної системи Терекс 860 витрати при роботі і транспортуванні значно знижені.

Встановлена ​​синхронізована четирехступенчатая КПП передбачає перемикання передач без вичавлювання педалі зчеплення. Також передбачена педаль, яка блокує диференціал. Гальма встановлюються масляні і герметичні, які можуть блокувати колеса одного або двох мостів. Техобслуговування проводиться легко і швидко, регулярність його становить 500 мотогодин. Якість вихлопу екскаватора відповідає міжнародним стандартам, тому машина є досить екологічною.

 

Технічні характеристики і габарити

ПараметрЗначение
Грузоподъемность3,46 т
Масса8,125 т
Максимальная скорость движения41,5 км/ч
Масса рабочего органа (экскаваторного ковша)461,7 кг
Объем переднего ковша1,1 куб. м
Объем заднего ковша0,233 куб. м
Скорость гидравлического потока150 л/мин
Предельная высота погрузки4,88 м
Вырывное усилие5495 кгс
Глубина копания5,8 м
Радиус поворота8
Высота разгрузки ковша3,3 м
 

Габариты Терекс 860:

ПараметрЗначение
Длина транспортная7,338 м
Ширина2,311 м
Высота по кабине2,77 м
Дорожный просвет0,453 м
Колесная база2,13 м

Двигун

Terex 860 SX обладнується силовою установкою виробництва компанії Perkins. Це чотирициліндровий агрегат, який працює на дизельному паливі, і має потужність 101 кінська сила. Сучасна модель мотора відповідає всім вимогам стандартів за якістю вихлопу, що підтверджується сертифікатами Stage 2 і Tier 2. Обсяг циліндрів двигуна був збільшений до 4,4 л.

Параметр Значение
Производитель двигателя Perkins
Модель 1044С-44Т
Число цилиндров 4
Мощность 75 кВт / 101 л.с.
Рабочий объем 4,4 л
Тип охлаждения жидкостное
Крутящий момент 415 Нм
Топливо дизельное
Объем топливного бака 130 л

Расход топлива Terex 860 зависит от вида нагрузки, минимальное количество потребляемого топлива составляет 9,6 л за час работы, максимальное – 15 л. При этом машина оснащена вместительным баком для горючего – 130 л, что дает возможность работать долгое время без потребности в дозаправке.

Пристрій

Технологія виготовлення корпусу машини відрізняється сучасністю і високою швидкістю, яка підвищує якість виробів. Після штампування корпусу з товстолистової сталі, він проходить механообработку, в результаті якої отримують незбиране виріб, з мінімальною кількістю зварних швів, що гарантує міцність і стійкість до навантажень. Це дає можливість використовувати екскаватор Terex 860 в важких умовах робіт. Для виключення ризику Кородування корпусу, його покривають спеціальними речовинами, що перешкоджають появі іржі.

Передача Передній хід, км/ч Задній хід, км/ч
1 5,4 5,4
2 8,6 8,6
2 19,9 19,9
2 40  

Паливна система Терекс 860 є досить ефективною і дозволяє економити паливо при високих показниках продуктивності.

Перевагою машини Терекс 860 є можливість використовувати або тільки задній привід при роботі, або перемикатися на повний привід. При цьому оператору не обов’язково зупиняти техніку, це можна зробити на ходу. Проводиться перемикання за допомогою пристрою, розташованого зліва на рульовій колонці, і має три положення: ліве – повний привід, середнє – задній привід, гальмування виробляється чотирма колесами, праве – задній привід, гальмування відбувається тільки задніми колесами. Також можна виконувати гальмування одним з бортів машини за рахунок установки гальмівних контурів на них. Це сприяє зменшенню радіуса повороту, що особливо важливо в обмежених просторових умовах.

На екскаватор-навантажувач Terex 860 SX встановлюється новий передній міст, який гарантує збільшення дорожнього просвіту і скорочення радіусу розвороту. Таким чином, спецтехніка є вельми маневреної.

КПП встановлюється синхронізована напівавтоматична гідромеханічного типу synchro shuttle. Перша і друга швидкість призначені для роботи, а третя і четверта – для руху з майданчика на стоянку або іншого роду переміщення техніки. Перемикання їх виробляється без зниження частоти обертання силової установки.

Як гальмівної рідини використовується гідравлічна. Це обумовлено двома факторами – токсичністю оригінальної рідини, а також універсальністю використання гідрожідкості. В результаті споживачі отримують можливість поповнювати запаси рідини тільки в гідробаку, звідки йде подача її в гальмівну систему.

Для блокування диференціала трактора Терекс 860 використовується кругла педаль, яка знаходиться зліва від педалей гальма. Таке її становище дозволяє машиністу не знімати руки з рульової колонки і швидко реагувати при пробуксовці, а також забезпечує зручність, виключаючи потребу в знаходженні кнопки на приладовій панелі.

Гідравлічна система

Стандартна збірка включає установку демпфуючих клапанів на гідравлічні циліндри, які захищають від несподіваних стрибків. Стабільний ківш не схильний до динамічних впливів при переміщенні екскаватора Терекс 860 по пересіченій місцевості. Шини і підвіска машини знижують впливу такого ж роду.

Гідравлічний трансформатор володіє підвищеним коефіцієнтом трансформації, за рахунок чого підвищується тягове зусилля.

Кабіна оператора

Кабіна має кутом огляду в 360 градусів. Для зручності оператора, дверні прорізи також були видозмінені, що забезпечило безперешкодний вхід у внутрішній простір. З тією ж метою встановлюється сидіння з пневмопідвіскою і кермо, здатний регулюватися.

Великий внутрішній простір навантажувача Terex 860 дозволяє оператору повертатися в кріслі, не залишаючи його, і не обмежує ноги оператора під час виконання робочих процесів. У стандартну збірку входить система опалення кабіни високої потужності, що особливо значимо в умовах суворого клімату. Щоб забезпечити якісну вентиляцію і підвищити оглядовість, можна відкрити заднє вікно, яке піднімається до стелі кабіни. Частина вікна в даному випадку знаходиться за межами кабіни, будучи своєрідним козирком.

Система управління

Органи управління прості в розумінні і пофарбовані в жовтий насичений колір, вони чітко видно в темний час доби.

Для управління автоматичної синхронізованою трансмісією використовуються джойстики. Також в кабіні розташований ножний важіль для блокування диференціала.

Особливістю трактора Terex 860 є багатодискові гальма. Бічні редукторні агрегати встановлюються планетарного типу.

Зручність експлуатації та обслуговування

Щоб забезпечити просте і якісне обслуговування машини, яка не займе багато часу, розробники внесли деякі зміни в конструкцію. Вони полягають в установці цельнооткідного капота, який зміщується шарнірно вгору, відкриваючи вільний доступ до відсіку двигуна.

Основні точки обслуговування доступні з рівня землі, що дозволяє виключити певні ризики, пов’язані з обслуговуванням екскаватора навантажувача Терекс 860 при положенні під ним або на ньому. Мастило шарніра переднього моста проводиться швидко і просто, тому що вузол розташований безпосередньо біля радіатора. В інструкції зазначено, що змащувати вузли тертя необхідно через 10 годин роботи.

Навісне обладнання

Стріла трактора Терекс 860 оснащена спеціальною системою, що забезпечує простоту монтажу навісних органів і володіє захисними властивостями. Також встановлюється консоль підйомного дії. Стандартний ківш Терекс 860 виконується розсувним, додатково можна замовити ковші шириною від 300 до 900 мм.

За рахунок установки додаткових гідравлічних ліній на стріловому механізмі, навантажувач може обладнуватися гідравлічними молотом, буром, Виривное іклом і вібраційної трамбівкою. Крім того, серед навісного обладнання є двухчелюстной ківш 7 в 1, ківш «зворотна лопата» з телескопічною стрілою, управління яким здійснюється безпосередньо з кабіни. Остання дає машині можливість рити глибші виїмки і переносити грунт на значні відстані або відразу переміщати його в вантажну машину з високими бортами .

Залишилися питання? Телефонуйте – допоможемо!

Для замовлення контейнера вкажіть контакти в спеціальній формі на сайті, після чого менеджери зв’яжуться з замовником протягом 10-15 хвилин або зателефонуйте за номером:

+38(068) 816 88 66

ЗАМОВИТИ ЗВІНОК

Ми даємо 100% гарантію на дотримання термінів подачі техніки і юридичну чистоту закривають документів.