+38(068) 816 88 66        г. Одесса, вул. Космонавтів 32 9:00 - 18:00 (Пн - Птн) 

Вывоз ТБО

Вивіз твердих побутових відходів

Виконуємо всіх види робіт по утилізації ТПВ:​

 • Встановлення євро контейнерів
 • Встановлення пресс-компакторов
 • Можливість екстреного вивозу ТПВ;
 • Вивіз ТПВ точно в строк вказаний в договорі
 • Наш транспорт працює 24/7

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК

 

Загальна інформація

Будь-яке виробництво породжує не одну, а декілька різновидів відходів, тому підприємству часто доводиться наймати декілька спеціалізованих компаній. Кожна з них присилатиме своїх співробітників і техніку, які, звичайно, зроблять все, що потрібне по вивозу і утилізації, але приноситимуть масу незручностей вашим фахівцями. Наша компанія спеціалізується на вивозі і утилізації будь-яких видів відходів, ми вирішуємо весь спектр можливих завдань. Працюючи з нами по вивозу і утилізації, ви можете сміливо починати новий проект, виводити на ринок нову продукцію. Усі відходи наші фахівці швидко і якісно оброблять. Для нашої компанії немає нічого неможливого, ми готові виконати будь-яке замовлення наших існуючих клієнтів, а також допомогти тим, хто лише починає з нами працювати. З нами ви впізнаєте, як виглядає вивіз і утилізація відходів виробництва на найвищому рівні, краще за нас цю роботу не зробить ніхто. Ви самі можете в цьому переконатися, якщо прямо сьогодні звернетеся в нашу компанію і замовите необхідні вам послуги. Важливим аспектом оперативної і якісної роботи нашої компанії є технічна база, оснащена відповідно до сучасних вимог. Залежно від вигляду і специфіки робіт, що проводяться, використовуються ті або інші види устаткування, автотранспорту, контейнерів.

Оскільки ми маємо в своєму розпорядженні парк власної техніки, виключаються збої в роботі по технічних і іншим причинам. Всі автомобілі компанії укомплектовані обтиральними і абсорбуючими матеріалами і інструментами для видалення будь-яких забруднень (води, ГПМ і ін.) з будь-яких видів поверхонь. Персонал компанії  «Еко – Лідер» має довголітній досвід роботи і якісну професійну підготовку. Всі водії мають дозвіл на право роботи з небезпечними відходами з 1 по 5 клас небезпеки і інші необхідні дозвільні документи. Компанія «Еко – Лідер» поряд з основними послугами із збору, вивозу відходів та їх подальшій утилізації пропонує своїм клієнтам і комплексні вирішення даних питань. Ми здатні повністю обслуговувати і підтримувати чистоту на таких об’єктах, як магазини, автозаправні станції, склади різного призначення, торгівельні комплекси і ін. Уклавши договір з нашою компанією на комплексне обслуговування території або об’єкту, Ви раз і назавжди позбавитеся від проблеми утилізації відходів.

Пресс-компактор

Пресс-компактор – це сучасне комунальне обладнання,призначене для зменшення обсягу сміття або відходів виробництва. Таке обладнання складається з двох частин: накопичувального бункера для збору сміття і прес-механізму, який дозволяє пресувати сміття в співвідношенні від 1 до 5 до 1 до 20, в залежності  від особливостей конкретних ТПВ. Таким чином, один компактор об’ємом 20 м куб. може замінити собою 80-100 стандартних контейнерів об’ємом 1,1 м куб або 8-10 бункерів об’ємом 8 м куб.

Що не менш важливо, прес-компактори абсолютно герметичні. Таким чином, неприємні запахи не поширюються, та й саме сміття не розлітається по території. Прес-компактори можуть бути встановлені практично в будь-якому місці. для даної техніки немає необхідності надавати окреме приміщення.

Використання прес-компакторів не тільки зручне, але ще допомагає відчутно знизити витрати на транспортування сміття. Частота вивезення сміття при використанні такого обладнання може знизитися в 3-5 разів. Крім цього, така техніка дозволяє заощадити корисний простір, який необхідний для розміщення декількох контейнерів або бункерів з непресованим сміттям.

Для пресування придатні такі матеріали як:

 • змішані побутові відходи;
 • папір, картон та інша макулатура;
 • відходи поліграфії ;
 • пластикові пляшки, плівка і целофан;
 • органічні відходи;
 • металеві бочки і банки;
 • деякі види виробничих відходів.

Залишились питання? Дзвоніть – допоможемо!

Для замовлення контейнера вкажіть контакти у спеціальній формі на сайті, після чого менеджери зв’яжуться з замовником на протязі 10-15 хвилин чи подзвоніть по номеру:

+38(068) 816 88 66

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК

Ми даємо 100% гарантію на дотримання термінів подачі техніки і юридичну чистоту закривачих документів.