+38(068) 816 88 66        г. Одесса, вул. Космонавтів 32 9:00 - 18:00 (Пн - Птн) 

ПРОДАЖ ЄВРО КОНТЕЙНЕРІВ

ПРОДАЖ ЄВРО КОНТЕЙНЕРІВ

До найбільш затребуваного товару серед власників елітної нерухомості, приватних будинків або дачних ділянок відносяться сміттєві контейнери, призначені для накопичення побутових відходів та подальшого перевезення до місць утилізації..
Залежно від призначення вони випускаються різних розмірів і конструкції. Для захисту від неприємних запахів і запобігання поширенню мікробів контейнери оснащуються кришкою, що відкидається, яка щільно прилягає до стінок накопичувача. Таким чином, не відбувається забруднення прилеглої території, а сучасний та естетичний зовнішній вигляд контейнера не псує архітектурної композиції будинку.
Де купити сміттєві контейнери?
Б/в й нові сміттєві контейнери в широкому асортименті реалізує компанія «Еко – Лідер». У нас завжди можна придбати практичні та зручні у використанні контейнери різного об’єму, стаціонарні або оснащені гумовими коліщатками, що дозволяють вільно переміщати їх майданчиком. Дуже затребуваними є 20-футові євро-контейнери, крім цього на нашому складі є контейнери об’ємом в один кубічний метр, 0.77 м3 або 0.24 м3, а також найменші побутові сміттєві контейнери, ємність яких становить 0.12 м3. Вони відрізняються сучасним дизайном та високою функціональністю, а на замовлення контейнери можна обладнати спеціальним механізмом для пресування відходів.
Ціна, вартість контейнерів для сміття
Сміттєвий контейнер 8 куб.  
Завдяки компактним розмірам навіть контейнери великої ємності займають порівняно небагато місця, які значення для підтримки чистоти і порядку біля садиби важко переоцінити. Нові контейнери для відходів, які повністю відповідають європейським стандартам, можна придбати зовсім недорого. У нас Ви також зможете купити контейнери для сміття бу, в відмінному стані і нічим не поступаються новим. Наші фахівці допоможуть підібрати найбільш оптимальну ємність контейнера та порекомендують, де найкраще розмістити його на ділянці.
Продаж контейнерів для сміття в Одесі
Зручні, місткі, сучасні та естетичні контейнери для сміття б/у та нові від компанії «Еко – Лідер» – це високоякісний продукт, що відповідає всім вимогам світових стандартів екологічної безпеки. Подбайте про придбання практичного контейнера для накопичення відходів і забудьте про всі проблеми зі сміттям. Подальшу роботу візьмуть на себе наші фахівці, які забезпечать регулярне вивезення сміття до місць утилізації згідно з узгодженим графіком. Давайте разом боротися за чистоту навколишнього середовища, «Еко – Лідер» завжди готова Вам допомогти!

Залишились питання? Дзвоніть – допоможемо!

Для замовлення контейнера вкажіть контакти у спеціальній формі на сайті, після чого менеджери зв’яжуться з замовником на протязі 10-15 хвилин чи подзвоніть по номеру:

+38(068) 816 88 66

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК

Заказ обратного звонка ( формат 050 1234567)

Ми даємо 100% гарантію на дотримання термінів подачі техніки і юридичну чистоту закриваючих документів.