+38(068) 816 88 66        г. Одесса, вул. Космонавтів 32 9:00 - 18:00 (Пн - Птн) 

Гідродинамічна прочистка


Тарифи:


Виконуємо всі види робіт Гідродинамічна прочистка:

ЗАМОВИТИ ЗВIНОК

Заказ обратного звонка ( формат 050 1234567)

Загальна інформація

Каналізаційні мережі схильні до засмічень (мул, пісок, гілки, сміття), і це призводить до наступних наслідків: труби перестають правильно функціонувати, вода починає застоюватися, виходити з колодязів і затоплює територію. Промивання каналізаційних мереж проводиться водою, що подається під сильним тиском гідродинамічної установкою. Такий спосіб промивання не пошкоджує труби, при цьому ефективно усуває будь-які види засмічення.

Усі відходи ми утилізуємо на спеціалізованих підприємствах офіційно.

Переваги:

Переваг цього методу прочищення каналізації досить багато, щоб зрозуміти, що цей метод не тільки зручний у використанні, але і безпечний як для людини, так і для самих труб. Адже, очищення труб проходить дбайливіше, що дозволяє розширити термін їхньої служби. А також цей метод гідродинамічного прочищення каналізації є екологічно чистим, адже в самому процесі не беруть участь хімічні речовини, а лише вода. При цьому немає ні бруду, ні пилу, що чудово підходить для варіанта чищення труб у квартирі або, наприклад, в офісі. Потрібно також пам’ятати, що метод гідродинамічного очищення є унікальним, тому що його можна використовувати при мінусовій температурі: при замерзанні труб та утворення в них крижаних пробок.

 

Як це працює схематично:

Вiдео :

Залишилися питання? Телефонуйте – допоможемо!

Для замовлення контейнера вкажіть контакти в спеціальній формі на сайті, після чого менеджери зв’яжуться з замовником протягом 10-15 хвилин або зателефонуйте за номером:

+38(068) 816 88 66

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК

Ми даємо 100% гарантію на дотримання термінів подачі техніки і юридичну чистоту  документів.